Про нас

about прибрежний

Туристична база “Прибрежний” розташована на першій лінії Чорного моря, в курортно-заповідній зоні Скадовського району, де в радіусі 120 км. відсутні промислові підприємства. Чиста питна вода з двох власних артезіанських свердловин наповнять Вас енергіею , а якщо Ваш девіз « Спорт- це життя», то Вас не залишать байдужими футбольне поле та велика кількість багатофункціональних спортивних маданчиків. Доглянута територія, чуйний персонал, проживання в комфортних номерах, вихід до моря, віддаленість від галасливих місць забезпечать Вам комфортний сімейний морський відпочинок на березі Чорного моря.

прибрежний
Територія бази

Доглянута, чиста територія, засаджена деревами та різноманітними квітами які радують буйством кольорів. Аромат троянд наповнює всю територію туристичної бази « Прибрежний», а цілодобова охорона зробить Ваш відпочинок безпечним.

прибрежний
Багатофункціональні спортивні майданчики

Для тих хто не уявляє свого життя без спорту та активного відпочинку, туристична база « Прибрежний» пропонує мультиспортивний майданчик зі штучним покриттям для тенісу, футболу, баскетболу та волейболу, настільний теніс, турніки, гімнастична стінка та 4 площадки 10*10 м для занятть єдиноборствами. Також спортивна інфраструктура поповнилась великим футбольним полем, аналогів якому немає в Україні.

прибрежний
Пляж з шезлонгами

Піщаний окремий пляж завжди чистий та доглянутий. Для Вашого комфортного відпочинку він обладнаний тіньовими навісами. Під ними можна зручно
розміститися на шезлонгах, які надаються безкоштовно відпочиваючим туристичної бази « Прибрежний».

Альтанки

На території туристичної бази « Прибрежний» розташовані зручні альтанки де ви можете провести час в затишній компанії на свіжому повітрі. А для поціновувачів грилю та шашликів надаються безкоштовні мангали.

Дитячий відпочинок

Якщо Ви вирішите приїхати до нас з дітьми, то можете бути впевнені в тому, що туристична база « Прибрежний» подбала і про їх відпочинок . Для наших маленьких гостей передбачений дитячий майданчик з гойдалками та гірками. Також до послуг дітей крита літня естрада, на якій кожного вечора проводяться цікаві розважальні заходи та дискотеки.

 прибрежний
Автомобільна парковка

Відпочиваючим, які завітали до туристичної бази « Прибрежний» на власному авто, надається безкоштовна, цілодобова автомобільна парковка під охороною.

Ваш номер успішно відправлений до hotel-pribregniy.com
Ми зателефонуємо Вам